7ena Marxa BTT SENDERS DEL DIP
diumenge 14 de juliol de 2013

llistat temps LLARG i CURT

Si algun diploma no funciona envieu e-mail

Pos Dorsal Nom Participant Cognoms Club Temps Marxa Vel

1 291 ENRIC MARTORELL MUSTE MOTO CLUB SEGRE 01:36:30 Llarga 24,25
2 1 XAVIER CARNICER ROIG 00 SENSE CLUB 01:36:31 Llarga 24,24
3 277 JORDI CARNICER ROIG 00 SENSE CLUB 01:39:31 Llarga 23,51
4 163 JOFRE PRUNERA MACIAS CB RIUDECOLS 01:39:42 Llarga 23,47
5 217 MARCOS VAZQUEZ SANCHEZ MAXI BIKE 01:40:26 Llarga 23,30
6 304 CHRISTIAN VAZQUEZ GUERRERO BICIPARK REUS 01:42:26 Llarga 22,84
7 254 OSCAR GONZALEZ MARIN CB RIUDECOLS 01:43:05 Llarga 22,70
8 322 PAU ROMERO BARCELO PROMO EVENTS CLUB ESP 01:44:03 Llarga 22,49
9 313 MARC SOLER GUILLEN Olympia cycles C.C. 01:45:03 Llarga 22,27
10 189 JOAN PERELLO I ARAGONES CB RIUDECOLS 01:46:17 Llarga 22,01
11 209 XAVIER VAZQUEZ FORS CLUB BTT LA RAPITA 01:46:25 Llarga 21,99
12 215 MARIO SOLE ALBI CC FLIX 01:47:26 Llarga 21,78
13 193 DIDAC JIMENEZ MORTE CC MIAMI 01:47:52 Llarga 21,69
14 149 ADRIAN LOPEZ SANCHEZ CB RIUDECOLS 01:50:45 Llarga 21,13
15 92 JORGE GOMEZ PEREZ CAMBRILS CLUB TRIATLON 01:52:00 Llarga 20,89
16 306 XAVIER NEBOT BIGORRA Lizarran Reus-Peixateries8 01:52:32 Llarga 20,79
17 249 MIQUEL TRILLO RAMIREZ CB RIUDECOLS 01:53:07 Llarga 20,69
18 314 MANUEL CRESPO BLASCO CC LA CANONJA 01:54:19 Llarga 20,47
19 134 JOSEP ALGUERO QUERAL CC GANDESA 01:54:54 Llarga 20,36
20 131 DANIEL GARCIA ARAGON CC MIAMI 01:54:56 Llarga 20,36
21 188 FRANCESC BARDINA BARBERA CB RIUDECOLS 01:55:00 Llarga 20,35
22 296 DAVID MEDINA GOMEZ CC A PLATO 01:55:47 Llarga 20,21
23 228 JORDI SALA CC CAMP 01:56:17 Llarga 20,12
24 3 ALFONSO BENAVENTE SANCHEZ CC PRATDIP - L'ANJUBA 01:57:18 Llarga 19,95
25 205 ALBERT ROIG CANELA CB RIUDECOLS 01:57:40 Llarga 19,88
26 46 LLUIS SALADIE GIL CC PRATDIP - L'ANJUBA 01:58:09 Llarga 19,80
27 57 XAVIER GAYA PALAU CC ARBECA 01:58:56 Llarga 19,67
28 315 JOSE LUIS COLLAR GALLEGO CANDIA 01:59:17 Llarga 19,62
29 204 RICARD MARTI GARCIA CC CAMP 01:59:37 Llarga 19,56
30 112 VICTOR ALFONSO BIGORRA BTT TIVISSA 01:59:42 Llarga 19,55
31 311 CARLOS RIPOLLES PARISI CC A PLATO 02:00:02 Llarga 19,49
32 218 MANUEL SABALETE CALAHORRO MAXI BIKE 02:01:11 Llarga 19,31
33 203 SERGI GONZALEZ VENTURA CC LA CANONJA 02:01:14 Llarga 19,30
34 54 JOSE LUIS DELGADO MARIN BIKE GARRAF RACING 02:01:17 Llarga 19,29
35 84 SERGI BORRAS HUGUET PC MONT-ROIG 02:01:28 Llarga 19,26
36 42 JORDI DOMINGUEZ CARRETE CC LA CANONJA 02:01:56 Llarga 19,19
37 78 HERVE MARCEAUX DUCLOZ PROMO EVENTS CLUB ESP 02:02:37 Llarga 19,08
38 270 JAUME SILVESTRE LINARES CC AITANA 02:02:56 Llarga 19,03
39 175 ROBERT ALUJAS ROVIRA CC LA CANONJA 02:03:07 Llarga 19,01
40 178 DANI MOLINA GARCIA CC ATENEU GARRIGUENC 02:04:16 Llarga 18,83
41 274 TONI VEGA RESA PC MONT-ROIG 02:04:57 Llarga 18,73
42 265 POL CRESPO CARBALLIDO CICLES SPORT 02:05:02 Llarga 18,71
43 165 ALBERT GUERRERO BARBERA 00 SENSE CLUB 02:05:07 Llarga 18,70
44 173 JAVIER GARBIN PELLISA MAXI BIKE 02:06:12 Llarga 18,54
45 202 DAVID MARCO ALENTORN Lizarran Reus-Peixateries8 02:06:17 Llarga 18,53
46 201 JAVIER MARTINEZ MORENO CC MIAMI 02:06:23 Llarga 18,51
47 177 ISAAC MUÑOZ MORENO CC CAMP 02:06:25 Llarga 18,51
48 7 JORDI GRAU ROMAN CC PRATDIP - L'ANJUBA 02:06:28 Llarga 18,50
49 327 JORDI SALSENCH BENACH CC CAMP 02:07:30 Llarga 18,35
50 242 MATIAS MARTIN SANCHEZ CC A PLATO 02:08:01 Llarga 18,28
51 312 CARLES SALSENCH CONSTANCIO 00 SENSE CLUB 02:08:09 Llarga 18,26
52 287 IBAN SALUEN RONCERO MONTBIKE CLUB BTT 02:08:17 Llarga 18,24
53 128 RAMON CAMPS ARAGONES CC CORNUDELLA 02:08:19 Llarga 18,24
54 261 ELOY SALSENCH CONSTANCIO 00 SENSE CLUB 02:08:21 Llarga 18,23
55 235 TOMAS RUBIO ROMERO CB RIUDECOLS 02:08:50 Llarga 18,16
56 216 JORGE CADENAS BORJA CC MIAMI 02:09:23 Llarga 18,08
57 88 JOAQUIN CALVO SERRA BTT VALLS ALT CAMP 02:09:35 Llarga 18,06
58 180 JOAN JIMENEZ RAMONEDA CB RIUDECOLS 02:09:40 Llarga 18,05
59 61 JONATAN PRIEGO VIDAL CC PRATDIP - L'ANJUBA 02:09:53 Llarga 18,01
60 182 DAVID LACORZ MORENO EVASION RUN VILANOVA 02:10:20 Llarga 17,95
61 152 CIPRIAN CIOBANIUC 00 SENSE CLUB 02:10:42 Llarga 17,90
62 251 ORIOL ROBLES ROVIRA BASOLI DERBI, CLUB 02:10:46 Llarga 17,89
63 70 ROLAND PAUL 00 SENSE CLUB 02:12:00 Llarga 17,73
64 50 JORDI CABRE CASALS CB RIUDECOLS 02:12:07 Llarga 17,71
65 33 DAVID TORRES VENTURA PC CAMBRILS 02:12:10 Llarga 17,70
66 264 CARLES VALLVE BARBERO 00 SENSE CLUB 02:12:38 Llarga 17,64
67 318 JOSE CARLOS PACHECO GARCIA Lizarran Reus-Peixateries8 02:12:45 Llarga 17,63
68 145 JOSE JUAN RUIZ DELGADO 00 SENSE CLUB 02:12:52 Llarga 17,61
69 300 MARIO MARTINEZ FERNANDEZ PROBIKE TEAM CAYUOL 02:14:02 Llarga 17,46
70 154 XAVI MORROS VAZQUEZ 00 SENSE CLUB 02:14:33 Llarga 17,39
71 245 OSCAR MAURI MONLLAU PC SANT MARC 02:15:32 Llarga 17,26
72 219 MIQUEL BASCU BASSET CC RIPOLLET 02:15:38 Llarga 17,25
73 59 PAU BOVE LLORENS CB RIUDECOLS 02:15:45 Llarga 17,24
74 252 RUBEN SANGÜESA PRATS PC SANT MARC 02:15:51 Llarga 17,22
75 159 ALFONSO MARTINEZ TEBAR PC CAMBRILS 02:15:58 Llarga 17,21
76 307 JOAN SANGENIS JUNCOSA CC PORRERA 02:16:02 Llarga 17,20
77 12 VICTOR MANGRANE FERRANDO CC PRATDIP - L'ANJUBA 02:16:33 Llarga 17,14
78 213 JAVI MARTI RUIZ CC CAMP 02:17:31 Llarga 17,01
79 223 CARLES LLUIS FORTUNY FONTGUIVELL CB RIUDECOLS 02:18:36 Llarga 16,88
80 179 FELIX SIRACH VEGA CB RIUDECOLS 02:18:41 Llarga 16,87
81 120 SEBASTIA MENDEZ ALONSO CC FLIX 02:18:47 Llarga 16,86
82 224 JOSE LUIS COLLAR CASTELAO AHUMAOS 02:18:51 Llarga 16,85
83 285 MARC PRAT MESTRE UC L'ARGENTERA 02:18:57 Llarga 16,84
84 6 JUAN ANTONIO MORENO TARIFA 00 SENSE CLUB 02:19:14 Llarga 16,81
85 72 LUIS MANGRANE FERRANDO PC HOSPITALET 02:19:52 Llarga 16,73
86 157 DIDAC LLURBA HERVAS CC MIAMI 02:20:18 Llarga 16,68
87 24 PERE PRIM SAMARRA PC CAMBRILS 02:21:08 Llarga 16,58
88 105 PERE OLIVE ALABART PC MONT-ROIG 02:21:14 Llarga 16,57
89 281 JORDI R. GIL TOSET PC HOSPITALET 02:21:18 Llarga 16,56
90 21 CARLES CANTOS TREJO 00 SENSE CLUB 02:21:22 Llarga 16,55
91 101 MARC MARTORELL VIDAL AMICS CICLISME VINYOLS 02:23:42 Llarga 16,28
92 262 RAMON LLAURADO PALLEJA CB RIUDECOLS 02:23:50 Llarga 16,27
93 284 JOSEP OLIVART SALLA TORREGROSSA 02:23:53 Llarga 16,26
94 303 JORDI MARSAL CALLAU AMETLLA DE MAR 02:24:01 Llarga 16,25
95 321 JOSEP M ALABART JOSA PC MONT-ROIG 02:24:07 Llarga 16,24
96 239 MODEST RUANA LLOP PINYO FIXO, CPC 02:24:20 Llarga 16,21
97 301 DAVID CORBELLA SOTO 00 SENSE CLUB 02:25:07 Llarga 16,12
98 283 DAVID GIL OLLE PC HOSPITALET 02:25:26 Llarga 16,09
99 100 LLUIS RISALDE FERRATE 00 SENSE CLUB 02:26:58 Llarga 15,92
100 34 ANGEL SALVAT TABERNA CC PRATDIP - L'ANJUBA 02:27:00 Llarga 15,92
101 255 JOAQUIM PERERA CAMATS CB RIUDECOLS 02:27:05 Llarga 15,91
102 153 JOAN GALIANO GONZALEZ 00 SENSE CLUB 02:27:08 Llarga 15,90
103 286 RODRI AUDI ARASA MONTBIKE CLUB BTT 02:27:41 Llarga 15,84
104 23 JESUS PEDRO GOMEZ CC BIKE HOUSE-TOMAS D 02:27:46 Llarga 15,84
105 184 VICTOR GARCIA RAFFAELI 00 SENSE CLUB 02:27:51 Llarga 15,83
106 273 XAVIER TORRELL ROJAS AMICS DE RIUDOMS 02:27:55 Llarga 15,82
107 147 ERNEST SALVADO MENDOZA PC CAMBRILS 02:28:08 Llarga 15,80
108 19 PAU ROSSELL GRAU BAYER 02:28:26 Llarga 15,76
109 35 FERNANDO FRANCO HIDALGO CC SELVATA 02:29:08 Llarga 15,69
110 48 RAFEL JORNET CABUS PINYO FIXO, CPC 02:29:31 Llarga 15,65
111 167 JOAN LLOP JIMENEZ 00 SENSE CLUB 02:29:36 Llarga 15,64
112 108 ALEX GOMEZ BALADA LA CALA BIKERS 02:29:54 Llarga 15,61
113 328 XAVIER COLL SUGRAÑES 00 SENSE CLUB 02:29:59 Llarga 15,60
114 269 JOEL SILVESTRE FRANCH PC SANT MARC 02:30:44 Llarga 15,52
115 56 TONI MENDOZA ALAMILLO CATACRACKS 02:30:51 Llarga 15,51
116 275 JORDI MONTANE SABATE CC PRATDIP - L'ANJUBA 02:32:08 Llarga 15,38
117 260 CRISTIAN CASAGRAN GARCIA 00 SENSE CLUB 02:32:14 Llarga 15,37
118 192 BRITTA HENSELER 535 REUS, ACVP 02:32:25 Llarga 15,35
119 282 JORDI GIL OLLE 00 SENSE CLUB 02:32:31 Llarga 15,34
120 5 ABEL ALBESA ALERANY PINYO FIXO, CPC 02:33:07 Llarga 15,28
121 58 JOSEP GASCON MORA GABI BIKE 02:33:49 Llarga 15,21
122 18 XAVI POVEDA ROIG OPEN NATURA 02:34:13 Llarga 15,17
123 295 RAFEL ZAMBUDIO BOQUERA PC HOSPITALET 02:35:47 Llarga 15,02
124 91 ALBERT MARINE VIDAL PC CAMBRILS 02:37:32 Llarga 14,85
125 248 MONTSE LLAURADO PALLEJA CB RIUDECOLS 02:38:16 Llarga 14,78
126 47 XAVIER VERNET POMETA CC PRATDIP - L'ANJUBA 02:40:20 Llarga 14,59
127 225 ALEJANDRO SEVILLANO QUERALT 00 SENSE CLUB 02:40:24 Llarga 14,59
128 256 DAVID RUBI JIMENEZ PC HOSPITALET 02:42:02 Llarga 14,44
129 207 MICHAEL KELLENBERGER 00 SENSE CLUB 02:42:07 Llarga 14,43
130 244 DAVID GONZALEZ LOPEZ 00 SENSE CLUB 02:42:11 Llarga 14,43
131 36 RICARD BORRAS MARCO PC CAMBRILS 02:42:25 Llarga 14,41
132 190 DAVID ESTEVE CARRO 00 SENSE CLUB 02:42:34 Llarga 14,39
133 29 SANTI ARCAS GARCIA 00 SENSE CLUB 02:42:36 Llarga 14,39
134 38 JESUS VALBUENA PATIÑO 00 SENSE CLUB 02:42:40 Llarga 14,38
135 31 ANGEL MENDEZ ALONSO BTT TIVISSA 02:45:50 Llarga 14,11
136 292 ESTEVE MANUEL PENTINAT BTT TIVISSA 02:45:56 Llarga 14,10
137 125 MELQUI BAUTISTA RIEGA 00 SENSE CLUB 02:46:04 Llarga 14,09
138 156 JOAN ROIG ESTIVILL CC CORNUDELLA 02:46:13 Llarga 14,08
139 15 JOAN PERE ESCODA MARCO CC PRATDIP - L'ANJUBA 02:47:10 Llarga 14,00
140 325 CAROL VALNAÑA PI CLUB NATACIO CATALUNYA 02:47:25 Llarga 13,98
141 302 CRISTIAN POZAS BARRAGAN 00 SENSE CLUB 02:47:39 Llarga 13,96
142 330 JOSEP MARIA RIBA SALLA PC CAMBRILS 02:48:20 Llarga 13,90
143 113 JOSEP FRAN. SARROCA SOLE PC RIBERA D'EBRE 02:48:35 Llarga 13,88
144 102 ALBERT VINAIXA GURRERA PC RIBERA D'EBRE 02:48:40 Llarga 13,87
145 2 RAFEL MESTRE JUNCOSA CC PRATDIP - L'ANJUBA 02:48:54 Llarga 13,85
146 110 ROGER TORRENTS ESCODA 00 SENSE CLUB 02:49:03 Llarga 13,84
147 119 MARIO FIGUERES RIUS CC FLIX 02:49:10 Llarga 13,83
148 241 MIGUEL GUDIN 00 SENSE CLUB 02:49:42 Llarga 13,79
149 229 JORDI FRANQUET BORRULL CC ASCO 02:49:54 Llarga 13,77
150 123 CLAUDIO MARTORELL ROIG CC BTT LA MOLETA 02:50:01 Llarga 13,76
151 212 JORDI CALVENTE ANDREU PC CAMBRILS 02:50:21 Llarga 13,74
152 10 TIM KINDEM 00 SENSE CLUB 02:50:56 Llarga 13,69
153 279 ROC JENE FORCH 00 SENSE CLUB 02:51:22 Llarga 13,65
154 164 ALFONSO PINTO AGUILAR 00 SENSE CLUB 02:51:35 Llarga 13,64
155 151 ALEX CERVELLO PEREZ CC FLIX 02:51:43 Llarga 13,63
156 98 JOSEP FARNELL HERRERA 00 SENSE CLUB 02:53:36 Llarga 13,48
157 141 LORENZO MARTINEZ FERNANDEZ 00 SENSE CLUB 02:54:38 Llarga 13,40
158 271 RAFAEL TORRES AGUILERA ASEMIT - TARRAGONA 02:55:10 Llarga 13,36
159 115 VICTOR VIVANCOS BOLEDA BTT VALLS ALT CAMP 02:56:43 Llarga 13,24
160 194 DIDAC BARCELO JORDA CC CASTELLVELL DEL CAMP 02:58:19 Llarga 13,12
161 319 JOAN RIVERA MUÑOZ 00 SENSE CLUB 02:58:39 Llarga 13,10
162 317 SPIGA ALEXANDRE 00 SENSE CLUB 02:59:21 Llarga 13,05
163 316 ERIC LION 00 SENSE CLUB 02:59:25 Llarga 13,04
164 161 MARC GINOVART FUSTER 00 SENSE CLUB 03:01:02 Llarga 12,93
165 40 RAMON AMOROS CASANOVAS AC SALOU 03:01:08 Llarga 12,92
166 121 XAVIER MERINO COSTA CC ABRERA 03:02:03 Llarga 12,85
167 263 NANDO MEDINA LAFUERZA JABALIS BTT 03:02:28 Llarga 12,82
168 214 CESAR HERRERO TORRES 00 SENSE CLUB 03:02:32 Llarga 12,82
169 142 BETTO AGUILAR VALDEPEÑAS CE MEDOL ZERO 03:02:39 Llarga 12,81
170 170 JORDI DURAN MARTOS Club exta. Reddis 03:05:21 Llarga 12,62
171 55 XAVIER ANGLADA MORON MORA LA NOVA, AC 03:06:38 Llarga 12,54
172 27 ELOY RUEDA NARBONA LOS DALTON 03:06:42 Llarga 12,53
173 83 TONI MILAN GONZALEZ 00 SENSE CLUB 03:08:13 Llarga 12,43
174 96 ALEX SANCHO PODPRIADOFF C. EX. SERRES MESTRAL 03:10:03 Llarga 12,31
175 90 MARC MARGALEF ROVIRA 00 SENSE CLUB 03:14:16 Llarga 12,04
176 140 CARLOS JIMENEZ JIMENEZ BTT VALLS ALT CAMP 03:14:24 Llarga 12,04
177 4 CARLOS MARTINEZ SANTOLARIA CC PRATDIP - L'ANJUBA 03:14:32 Llarga 12,03
178 222 ANDREU PEREZ BALSEBRE 00 SENSE CLUB 03:17:24 Llarga 11,85
179 278 ISIDRO GONZALO MANJON 00 SENSE CLUB 03:21:48 Llarga 11,60
180 9 ALEX RUIZ BRILLAS CC VALLES 03:21:53 Llarga 11,59
181 13 JAUME TROYA MASSAGU 00 SENSE CLUB 03:21:56 Llarga 11,59
182 25 ANTONIO UDAETA CLIMENT LOS DALTON 03:23:37 Llarga 11,49
183 332 DAVID MADRONA SALAZAR LOS DALTON 03:23:39 Llarga 11,49
184 76 JUAN CARLOS RODRIGUEZ GARCIA 00 SENSE CLUB 03:32:56 Llarga 10,99
185 227 JAUME ROVIRA MUNIESA 00 SENSE CLUB 03:39:02 Llarga 10,68
186 28 ASSAF LEVY LOS DALTON 03:39:50 Llarga 10,64
187 66 BENJAMIN MARQUEZ 00 SENSE CLUB 03:52:15 Llarga 10,07
188 258 ANTONIO MANGADA LOSADA 00 SENSE CLUB 03:53:05 Llarga 10,04
189 64 DOMINIQUE MARQUEZ 00 SENSE CLUB 03:54:33 Llarga 9,98
190 257 CLAUDIO MULLER 00 SENSE CLUB 03:56:44 Llarga 9,88
191 276 JOSEP ROVIRA ESCRIVA CC PRATDIP - L'ANJUBA 03:56:45 Llarga 9,88

Pos Dorsal Nom Participant Cognoms Club Cat Vel Temps Marxa  
1 293 BRUNO AYNE ALBERT PROBIKE T. CAYUOL HB 23.28 01:07:01 Curta Diploma
2 253 DAVID MAYOR RICO CC BIELA HB 20.08 01:17:40 Curta Diploma
3 259 JOAN SALTO IBAÑEZ TORREGROSSA H2 19,38 01:20:30 Curta Diploma
4 299 MODEST CAPELL PIRO TORREGROSSA H2 19.37 01:20:33 Curta Diploma
5 323 MARC ROMERO BARCELO PROMO EVENTS CE H2 18.32 01:25:09 Curta Diploma
6 79 JAIME MONTESINOS ALCARRAZ CC MIAMI HC 17.79 01:27:41 Curta Diploma
7 117 DAVID RODRIGUEZ MENDOZA PC CAMBRILS HA 17.16 01:30:55 Curta Diploma
8 200 ESTEBAN GALEANO BARRIGA OPEN NATURA HB 17.13 01:31:03 Curta Diploma
9 211 TONI GARCIA CRUZ CICLES CATALUNYA HA 17.11 01:31:09 Curta Diploma
10 109 ABEL MONTERO SERRANO BAIX CAMP HC

17.10

01:31:14 Curta Diploma
11 116 ALBERTO RODRIGUEZ MENDOZA PC CAMBRILS HB 17.06 01:31:25 Curta Diploma
12 250 FERNANDO CIPRES GARCIA CC MIAMI HB

17.02

01:31:38 Curta Diploma
13 233 ADRIA ALGUERO PERUGOLES CC MIAMI HB 16,85 01:32:33 Curta Diploma
14 234 SERGI BARGALLO BORRAS BICI-ATS TERRA ALTA HB 16,82 01:32:43 Curta Diploma
15 132 FRANCESC MESEGUER RAMOS Talegazos team masquefina HA 16,82 01:32:46 Curta Diploma
16 127 ROGER GORGUES ALEU BICI-ATS TERRA ALTA H2 16,80 01:32:50 Curta Diploma
17 171 VICENTE MANSO HARO CC A PLATO HC

16,40

01:35:07 Curta Diploma
18 172 DIEGO ALFARO CARRERA CC A PLATO HC 16,39 01:35:11 Curta Diploma
19 143 MIGUEL ANGEL MALDONADO MARTINEZ 00 SENSE CLUB HB 16,33 01:35:33 Curta Diploma
20 146 MIGUEL ANGEL MARIN BLANCO 00 SENSE CLUB HC 15,90 01:38:06 Curta Diploma
21 114 ALBERTO GONZALEZ CARBALLEIRA AC VILA -SECA HB 15,89 01:38:11 Curta Diploma
22 45 JOSE MIGUEL SANCHO FERNANDEZ 00 SENSE CLUB HA 15,40 01:41:16 Curta Diploma
23 310 JOSE PEREZ TAINMIS BAIX CAMP HB 15,39 01:41:21 Curta Diploma
24 238 FELIPE FERNANDEZ VIÑAS
HA 15,20 01:42:35 Curta Diploma
25 77 EDUARD MARINE I VIDAL PC CAMBRILS HB 15,19 01:42:42 Curta Diploma
26 103 DAVID FIGUEREO MARTINEZ BTT XTERM HA 15,02 01:43:52 Curta Diploma
27 308 ANTONI PEREZ ESTIVILL CB RIUDECOLS HA 14,91 01:44:36 Curta Diploma
28 160 ABEL TORRENTS CASTELLVI OPEN NATURA HB 14,63 01:46:37 Curta Diploma
29 111 JOEL GAYA BOIX CC ARBECA HA 14,55 01:47:14 Curta Diploma
30 158 VICENÇ JOSEP LLURBA AGUILO CC MIAMI HC 14,48 01:47:46 Curta Diploma
31 196 SANTI GARRETA VALLVERDU 00 SENSE CLUB HB 14,44 01:48:00 Curta Diploma
32 118 JUAN CARLOS MORALES ALVAREZ PC CAMBRILS HB 14,44 01:48:03 Curta Diploma
33 22 LUIS PEREZ RAMIREZ CE BTT TARRAGONA HB 14,36 01:48:39 Curta Diploma
34 137 ORIOL FERRAN BOURMAN 00 SENSE CLUB H2 14.34 01:48:49 Curta Diploma
35 210 OSCAR GRANADOS GONZALEZ CC MIAMI HB 14,23 01:49:38 Curta Diploma
36 130 JAUME SALLA CABAU CC ARBECA HA 14,21 01:49:46 Curta Diploma
37 326 MANOLO BARRIGA SANCHEZ PC CAMBRILS HB 14,19 01:49:55 Curta Diploma
38 17 ANDRES ARIAS CASTELLVI 00 SENSE CLUB HB 14,19 01:49:57 Curta Diploma
39 126 JOSEP AGUSTI PINO GIMENEZ 00 SENSE CLUB HB 14,15 01:50:13 Curta Diploma
40 185 JOSE MENDOZA JURADO 00 SENSE CLUB HB 14,14 01:50:17 Curta Diploma
41 95 GERARD GENE RAMOS 00 SENSE CLUB HA 14,06 01:50:57 Curta Diploma
42 166 JOSEP MARIA GUERRERO SALANOVA CC ALCOVER HC 14,03 01:51:10 Curta Diploma
43 288 RUBEN PANISELLO MORALES MONTBIKE CLUB BTT HA 14,02 01:51:16 Curta Diploma
44 60 ANTONIO JIMENEZ MORALES 00 SENSE CLUB HC 14,00 01:51:24 Curta Diploma
45 232 JOAQUIM PUJOL SERRA 00 SENSE CLUB HB 13.62 01:54:34 Curta Diploma
46 231 CARLES PUJOL SERRA 00 SENSE CLUB HC 13.61 01:54:39 Curta Diploma
47 71 FCO JAVIER LOPEZ GARCIA CC A PLATO HB 13.21 01:58:05 Curta Diploma
48 16 JOSE MARIA FARNOS MARSAL CC A PLATO HC 13.20 01:58:08 Curta Diploma
49 199 CRISTIAN SIRISI RODENAS 00 SENSE CLUB HA 13.17 01:58:26 Curta Diploma
50 135 JOSE ANTONIO BERNABEU POMARES AC INDEPENDENTS HA 13.11 01:59:01 Curta Diploma
51 8 JESUS VIDAL VIVES CC PRATDIP-L'ANJUBA HB 13.09 01:59:10 Curta Diploma
52 11 AUGUSTO PAULANO SANCHEZ 00 SENSE CLUB HB 13.00 02:00:00 Curta Diploma
53 86 JORDI MARTI LOBATO CC CORNUDELLA HA 12.99 02:00:05 Curta Diploma
54 80 JOSEP MARIA FONT CAPAFONS PC MONT-ROIG HC 12.97 02:00:19 Curta Diploma
55 150 JOSE LUIS VEIGA CAMPOS 00 SENSE CLUB HA 12.82 02:01:40 Curta Diploma
56 272 CLAUDIO CRUZ CASARES 00 SENSE CLUB HA 12.68 02:03:01 Curta Diploma
57 122 EDUARD RIUS FRANCISCO 00 SENSE CLUB H2 12.54 02:04:24 Curta Diploma
58 324 TONI ROMERO HERRERA PROMO EVENTS CE HC 12.48 02:04:59 Curta Diploma
59 289 MIQUEL ALSINA MARTI 00 SENSE CLUB HB 12.41 02:05:41 Curta Diploma
60 136 JOSE RODRIGUEZ MORENO 00 SENSE CLUB HB 12.38 02:05:59 Curta Diploma
61 187 JORDI MARINE TARES PC CAMBRILS HC 12.37 02:06:06 Curta Diploma
62 148 RAUL ALBERT CASADO PEREZ PC CAMBRILS HA 12.37 02:06:07 Curta Diploma
63 195 DANI VILLAROYA GALLART 00 SENSE CLUB HA 12.36 02:06:11 Curta Diploma
64 49 ANGEL LEDESMA RAMON 00 SENSE CLUB HA 12.35 02:06:16 Curta Diploma
65 176 JAVIER CASTRO CERDA MAXI BIKE HB 12.34 02:06:25 Curta Diploma
66 290 ALBERT ALSINA MARTI 00 SENSE CLUB HB 12.32 02:06:37 Curta Diploma
67 104 MIQUEL LUCEA ROIG Club exta. Reddis HA 12.29 02:06:53 Curta Diploma
68 85 ALBERT MARTI LOBATO 00 SENSE CLUB HA 12.27 02:07:08 Curta Diploma
69 297 DAVID MAGDALENA CAMPOS 00 SENSE CLUB HB 12.22 02:07:38 Curta Diploma
70 298 RAFA VIDAL UREÑA PEÑA LA RAMPA HA 12.21 02:07:46 Curta Diploma
71 206 JOAN MARTI GARCIA 00 SENSE CLUB HC 12.20 02:07:54 Curta Diploma
72 43 JOSE MADRID AGUILAR 00 SENSE CLUB HC 12.04 02:09:33 Curta Diploma
73 41 MARC AMARE OLIVE 00 SENSE CLUB HA 12.03 02:09:40 Curta Diploma
74 309 JOSEP MARIA PONS 00 SENSE CLUB HA 12.02 02:09:49 Curta Diploma
75 197 DANIEL CAMACHO CALERO 00 SENSE CLUB HA 11.75 02:12:47 Curta Diploma
76 139 XAVIER SENDRA GENE 00 SENSE CLUB HA 11.68 02:13:33 Curta Diploma
77 32 MIQUEL CATALAN DOMENECH 00 SENSE CLUB HB 11.67 02:13:38 Curta Diploma
78 198 EDUARDO CAMACHO CALERO 00 SENSE CLUB HB 11.62 02:14:13 Curta Diploma
79 174 XAVIER GARCIA CRISTIA PC CAMBRILS HC 11.62 02:14:17 Curta Diploma
80 243 XUS MORENO CUENCA ToLokos Casalot HB 11.56 02:14:57 Curta Diploma
81 69 JOSEHAYDEN HERRERO VALLEJO 00 SENSE CLUB HB 11.51 02:15:32 Curta Diploma
82 329 JOAN JOSEP MARGALEF ESCODA PC HOSPITALET HC 11.47 02:16:00 Curta Diploma
83 81 JAUME MANRESA EROLES 00 SENSE CLUB HB 11.41 02:16:42 Curta Diploma
84 237 JORDI MATHEU SERRANO 00 SENSE CLUB HC 11.18 02:19:30 Curta Diploma
85 183 JORDI LACORZ MORENO 00 SENSE CLUB H2 11.03 02:21:25 Curta Diploma
86 138 SALVADOR CASTELLVI RODRIGUEZ 00 SENSE CLUB HC 10.60 02:27:13 Curta Diploma
87 44 JOAN PALLARES PIQUE 00 SENSE CLUB HC 10.41 02:29:47 Curta Diploma
88 305 PEDRO J CORONADO SANCHEZ PC CAMBRILS HC 10.20 02:32:56 Curta Diploma
89 280 JORDI VERNET SERRES PC MONT-ROIG HB 10.18 02:33:15 Curta Diploma
90 267 JORDI MANUEL FLORES ALONSO C. AT.RIBAGORÇANA H2 10.02 02:35:44 Curta Diploma
91 89 MARTA RAMOS TARRECH 00 SENSE CLUB FE 10.01 02:35:51 Curta Diploma
92 133 ANDREA BRUNET GAVALDA CE XERTA FE 9.92 02:37:19 Curta Diploma
93 74 JORDI SABATE NUÑEZ PEÑA EL JAMON HB 9.66 02:41:24 Curta Diploma
94 75 JOAQUIM GARCIA HERNANDEZ PEÑA EL JAMON HC 9.66 02:41:29 Curta Diploma
95 99 JAUME SEDO ESCRIBANO 00 SENSE CLUB HA 9.61 02:42:21 Curta Diploma
96 129 ANA GOMEZ PAPIO CC CORNUDELLA FE 9.61 02:42:23 Curta Diploma
97 247 VICTOR ARTIOLA DOLIU 00 SENSE CLUB HA 9.53 02:43:38 Curta Diploma
98 246 JOEL JORDA MURRIA 00 SENSE CLUB HA 9.53 02:43:40 Curta Diploma
99 107 XAVIER ADAN MIRO 00 SENSE CLUB HB 9.51 02:44:06 Curta Diploma
100 68 JAUME DEU SAEZ MAISONETES HC 9.41 02:45:45 Curta Diploma
101 320 JAUME BOQUE BELLA CC MIAMI HC 9.41 02:45:47 Curta Diploma
102 37 DAVID CASTEL RIBAS CC MIAMI HB 9.40 02:45:54 Curta Diploma
103 52 MANEL TORRES GOMIS CEBOLLETOS HC 9.00 02:53:23 Curta Diploma
104 53 JUAN CARMONA RODRIGUEZ CEBOLLETOS HC 8.99 02:53:28 Curta Diploma
105 51 JOSAN CARMONA RODRIGUEZ CEBOLLETOS HC 8.99 02:53:32 Curta Diploma
106 144 XAVIER BASALLOTE ESPUNY LA CALA BIKERS HC 8.99 02:53:34 Curta Diploma
107 294 ADOLFO DE LA CALLE MARTINEZ PC HOSPITALET HC 8.90 02:55:13 Curta Diploma
108 268 ANTONIO FLORES CARMONA C. AT.RIBAGORÇANA HB 8.55 03:02:25 Curta Diploma
109 266 SILVIA FLORES ALONSO C. AT.RIBAGORÇANA FE 8.55 03:02:30 Curta Diploma
110 106 MANEL CANALDES FERRAN PC CAMBRILS HC 8.43 03:05:00 Curta Diploma
111 30 ALEJANDRO LLEO BERNABE LOS DALTON HA 8.35 03:06:45 Curta Diploma
112 169 JORDI GAYA MASANA CC ARBECA HA 8.07 03:13:22 Curta Diploma
113 226 JOSEP ORIOL ROVIRA MUNIESA 00 SENSE CLUB HB 7.32 03:33:08 Curta Diploma
114 26 ALEJANDRO PALOS LLAMBRICH LOS DALTON HB 7.28 03:34:13 Curta Diploma
115 124 ISAAC AGUADO CORNADO 00 SENSE CLUB H2 6.65 03:54:37 Curta Diploma
116 14 JAUME ESCODA ESCRIVA CC PRATDIP-L'ANJUBA HA 6.64 03:55:04 Curta Diploma