8ena Marxa BTT SENDERS DEL DIP
diumenge 13 de juliol de 2014

llistat temps LLARG i CURT

Si algun diploma no funciona envieu e-mail

Pos Dorsal Temps Nom Participant Equip Recorregut Diploma
1 179 1:36:55 ROMERO BARCELO, PAU MOTO CLUB SEGRE Llarg Diploma
2 1 1:36:59 MARTORELL MUSTE, ENRIC 00 SENSE CLUB Llarg Diploma
3 5 1:37:00 CARNICER ROIG, XAVIER 00 SENSE CLUB Llarg Diploma
4 230 1:40:14 CARNICER ROIG, JORDI 00 SENSE CLUB Llarg Diploma
5 278 1:40:40 PRUNERA MACIAS, JOFRE CB RIUDECOLS Llarg Diploma
6 213 1:44:04 VAZQUEZ SANCHEZ, MARCOS MAXI BIKE, CLUB CICLISTA Llarg Diploma
7 162 1:44:12 BERNABE ALIAS, SERGIO  CC A PLATO Llarg Diploma
8 131 1:46:31 GOMEZ PEREZ, JORGE 00 SENSE CLUB Llarg Diploma
9 226 1:48:33 LLAURADO CALDERO, DAVID PROMOEVENTS, CLUB CICLISTA ESP Llarg Diploma
10 6 1:50:20 BENAVENTE SANCHEZ, ALFONSO CC PRATDIP - L'ANJUBA Llarg Diploma
11 279 1:50:32 JIMENEZ ORTIZ, JAVIER 00 SENSE CLUB Llarg Diploma
12 192 1:51:36 MARTI GARCIA, RICARD CICLES SPORT Llarg Diploma
13 57 1:52:00 BOVE LLORENS, PAU CB RIUDECOLS Llarg Diploma
14 217 1:52:17 ROYO LLORENS, ALBERTO 00 SENSE CLUB Llarg Diploma
15 205 1:52:40 BALANYA CARRERAS, ISAAC BTT MONTBLANC Llarg Diploma
16 243 1:53:26 GIL MESA, RAUL PERAFORT BIKE Llarg Diploma
17 139 1:54:14 PORRES CABANES, SERGI LA MOLETA CLUB CICLISTA BTT Llarg Diploma
18 166 1:54:29 ROIG CANELA, ALBERT CB RIUDECOLS Llarg Diploma
19 182 1:54:46 GONZALEZ VENTURA, SERGI CC LA CANONJA Llarg Diploma
20 270 1:55:24 NEBOT BIGORRA, XAVIER Lizarran Reus-Peixateries8 Llarg Diploma
21 280 1:56:05 IGLESIAS  RODRIGUEZ, ALBERT 8 PER CENT Llarg Diploma
22 111 1:56:20 DOMINGUEZ CARRETE, JORDI CC LA CANONJA Llarg Diploma
23 70 1:57:27 MARTIN SANCHEZ, MATIAS  CC A PLATO Llarg Diploma
24 106 1:57:33 GRIFOLL VIDAL, DAVID PC RIBERA D'EBRE Llarg Diploma
25 101 1:57:47 RUBIO MORENO, TOMAS CB RIUDECOLS Llarg Diploma
26 65 1:58:15 VIVANCO REDONDO, SERGIO BAIX CAMP Llarg Diploma
27 198 1:58:18 SABALETE CALAHORRO, MANUEL MAXI BIKE, CLUB CICLISTA Llarg Diploma
28 143 1:58:20 CIOBANIUC, CIPRIAN 00 SENSE CLUB Llarg Diploma
29 239 1:59:30 GONZALEZ GONZALEZ, SABINO CC LA CANONJA Llarg Diploma
30 165 2:00:22 CIURANA GASULL, DAVID 00 SENSE CLUB Llarg Diploma
31 208 2:00:48 MOLINS VILARDELL, JOAN 00 SENSE CLUB Llarg Diploma
32 64 2:01:47 MORROS VAZQUEZ, XAVIER BTT REUS TEAM Llarg Diploma
33 172 2:02:08 TORROJA PEREZ, JOAN CC EDDY MUR Llarg Diploma
34 246 2:02:11 SALUEN RONCERO, IBAN MONTBIKE CLUB BTT Llarg Diploma
35 151 2:02:18 CADENAS BORJA, JORGE MEGABICI Llarg Diploma
36 262 2:02:54 COLLAR GALLEGO, JOSE LUIS   Llarg Diploma
37 108 2:02:59 PRAT MESTRE, MARC UNIO CICLISTA L'ARGENTERA Llarg Diploma
38 46 2:03:22 RUIZ DELGADO, JOSE JUAN los finas no se rinden Llarg Diploma
39 167 2:03:43 FORTUNY FONTGIVELL, CARLES LLUIS CB RIUDECOLS Llarg Diploma
40 140 2:04:10 MIGUEL GIRALDO, DANIEL ESPARTANOS TARRAGONA Llarg Diploma
41 215 2:04:15 VALLVE BARBERO, CARLES ALBERT 00 SENSE CLUB Llarg Diploma
42 73 2:04:52 CABRE CASALS, JORDI CB RIUDECOLS Llarg Diploma
43 256 2:05:06 MISLATA ARBO, MARCEL 00 SENSE CLUB Llarg Diploma
44 38 2:05:09 MARCEAUX DUCLOZ, HERVE PROMOEVENTS, CLUB CICLISTA ESP Llarg Diploma
45 128 2:06:07 PUJOL SERRA, CARLES CE L'ARENY Llarg Diploma
46 19 2:06:11 ROLAND, PAUL 00 SENSE CLUB Llarg Diploma
47 147 2:06:28 RAMOS SOLA, MARC BICIPARK REUS Llarg Diploma
48 161 2:06:59 OLIVE ALABART, PERE  PC MONT-ROIG Llarg Diploma
49 4 2:07:01 GRAU ROMAN, JORDI CC PRATDIP - L'ANJUBA Llarg Diploma
50 152 2:07:10 GAO PERUREYA, ORLANDO BTT MONTBLANC Llarg Diploma
51 237 2:07:11 ALFONSO BIGORRA, VICTOR BTT TIVISSA Llarg Diploma
52 89 2:07:55 RUANA LLOP, MODEST PINYO FIXO, CPC Llarg Diploma
53 60 2:08:03 DALMAU MONTAGUT, JORDI 00 SENSE CLUB Llarg Diploma
54 216 2:09:08 CARO LIZAN, ELIAS PROMOEVENTS, CLUB CICLISTA ESP Llarg Diploma
55 204 2:09:20 MARINE MIRALLES, BENJAMI BTT MONTBLANC Llarg Diploma
56 123 2:09:37 ANGUERA VIDAL, ANDREU BTT TIVISSA Llarg Diploma
57 202 2:09:42 MUÑOZ SERRANO, VICTOR Guixpladur team Llarg Diploma
58 133 2:09:52 SIRACH VEGA, FELIX CB RIUDECOLS Llarg Diploma
59 24 2:09:55 PRIEGO VIDAL, JONATAN CC PRATDIP - L'ANJUBA Llarg Diploma
60 159 2:09:58 CIURANA GASULL, RICARD BTT FRANCOLI Llarg Diploma
61 137 2:10:37 TRIAS SENTIS, SALVADOR MORA LA NOVA,AGRUP.CICLOTURIST Llarg Diploma
62 193 2:10:37 TORT CLARAMUNT, MARTI AESWH Llarg Diploma
63 34 2:11:21 SALVAT TABERNA, ANGEL  CC PRATDIP - L'ANJUBA Llarg Diploma
64 227 2:12:34 ESCUDE GONZALEZ, JORDI BTT QUERALT Llarg Diploma
65 11 2:12:39 MANGRANE FERRANDO, VICTOR CC PRATDIP - L'ANJUBA Llarg Diploma
66 196 2:13:00 ROSICH GRAU, JOE VIRGINIA BAY TEAM Llarg Diploma
67 265 2:13:06 PARDO GARCIA, DAVID CC MORELL Llarg Diploma
68 3 2:14:00 PRIM SAMARRA, PERE PC CAMBRILS Llarg Diploma
69 122 2:14:05 GOMEZ, JESUS PEDRO  CC BIKE HOUSE-TOMAS DOMINGO Llarg Diploma
70 94 2:14:09 MARTORELL VIDAL, MARC AMICS CICLISME VINYOLS Llarg Diploma
71 127 2:14:32 PUJOL SERRA, JOAQUIM CE L'ARENY Llarg Diploma
72 86 2:15:21 ARROYO FLORES, JORGE RUNNBIKES Llarg Diploma
73 121 2:15:28 CREUS BONAN, JORDI 00 SENSE CLUB Llarg Diploma
74 134 2:15:32 MARTINEZ TEBAR, ALFONSO  PC CAMBRILS Llarg Diploma
75 109 2:17:10 CORDERO GARRIDO, ANTONIO 00 SENSE CLUB Llarg Diploma
76 93 2:17:17 POVEDA ROIG, XAVI CC SELVATA Llarg Diploma
77 160 2:17:23 MORGADES CASELLAS, QUIM BTT FRANCOLI Llarg Diploma
78 258 2:17:57 MARTINEZ ORTIZ, PASCUAL ESPARTANOS TARRAGONA Llarg Diploma
79 220 2:17:59 KELLENBERGER, MICHAEL MEGABICI Llarg Diploma
80 257 2:18:01 MARSAL CALLAU, JORDI  AMETLLA DE MAR Llarg Diploma
81 92 2:18:02 PERERA CAMATS, JOAQUIM CB RIUDECOLS Llarg Diploma
82 7 2:18:11 BORRAS MARCO, RICARD PC CAMBRILS Llarg Diploma
83 276 2:18:32 FLORES CARMONA, ANTONIO CLUB ATLETHIC RIBAGORÇANA Llarg Diploma
84 238 2:18:40 AMIGO CORREIG, FRANCESC CE L'ARENY Llarg Diploma
85 71 2:19:02 CARNICER SANCHEZ, MARC BTT REUS TEAM Llarg Diploma
86 221 2:21:54 RUBI JIMENEZ, DAVID 00 SENSE CLUB Llarg Diploma
87 15 2:22:12 DIMITROV ZANKOV, MARIAN 00 SENSE CLUB Llarg Diploma
88 255 2:22:39 GUERRERO LLERA, JOAN JOSEP CC A PLATO Llarg Diploma
89 158 2:23:04 MEYA ARRUFAT, OSCAR BTT TIVISSA Llarg Diploma
90 222 2:23:07 GONZALEZ LOPEZ, DAVID 00 SENSE CLUB Llarg Diploma
91 247 2:24:02 PANISELLO MORALES, RUBEN MONTBIKE CLUB BTT Llarg Diploma
92 8 2:24:04 JUAN INIESTA, ALFRED 00 SENSE CLUB Llarg Diploma
93 25 2:24:10 MORCILLO PARRA, JUAN ANTONIO 00 SENSE CLUB Llarg Diploma
94 68 2:25:43 SANCHEZ RECHE, SERGIO BTT REUS TEAM Llarg Diploma
95 154 2:25:46 RISALDE FERRATE, LLUIS 00 SENSE CLUB Llarg Diploma
96 228 2:26:15 MULLERAT SEGURA, JULIA BTT QUERALT Llarg Diploma
97 218 2:26:44 MORENO TARIFA, JUAN ANTONIO 00 SENSE CLUB Llarg Diploma
98 145 2:26:47 GRASET MARINE, ANDREU 00 SENSE CLUB Llarg Diploma
99 12 2:26:53 MONTANE SABATE, JORDI CC PRATDIP - L'ANJUBA Llarg Diploma
100 126 2:29:52 HORNOS SEGURA, ANTON Parbabttteam Llarg Diploma
101 240 2:30:37 LION, ERIC 00 SENSE CLUB Llarg Diploma
102 54 2:30:42 RAILEANU, MIHAI GABRIEL 1529 RIUDOMS SC AA Llarg Diploma
103 9 2:31:51 BALLVE CARNEROS, JUAN LLUIS 00 SENSE CLUB Llarg Diploma
104 100 2:33:24 PINTO AGUILAR, ALFONSO 00 SENSE CLUB Llarg Diploma
105 67 2:34:49 FIGUERAS RIUS, MARIO CC FLIX Llarg Diploma
106 181 2:34:53 RIUS VERGES, JOAN 00 SENSE CLUB Llarg Diploma
107 66 2:34:55 MENDEZ ALONSO, SEBASTIAN CC FLIX Llarg Diploma
108 132 2:34:58 SERRA JORDA, LLUIS CC ASCO Llarg Diploma
109 268 2:35:23 MARTI MIRANDA, PERE CC ALCOVER Llarg Diploma
110 267 2:35:30 MARCO SANCHO, JOAN J CC ALCOVER Llarg Diploma
111 150 2:35:36 BAUTISTA RIEGA, MELQUI 00 SENSE CLUB Llarg Diploma
112 76 2:36:35 GARRO GONZALE, JAVIER 00 SENSE CLUB Llarg Diploma
113 37 2:37:11 CLIMENT FORES, ADRIA 00 SENSE CLUB Llarg Diploma
114 112 2:37:17 CASTELLVI MADICO, RAMON MORA LA NOVA,AGRUP.CICLOTURIST Llarg Diploma
115 16 2:37:57 RIBA SARRA, JOSEP MARIA PC CAMBRILS Llarg Diploma
116 36 2:38:48 MARTIN MASEGOSA, ANTONIO UNIO CICLISTA L'ARGENTERA Llarg Diploma
117 248 2:38:55 ALBESA ALERANY, ABEL PINYO FIXO, CPC Llarg Diploma
118 17 2:38:58 ANDREU GONZALEZ, JOSE CARLOS 00 SENSE CLUB Llarg Diploma
119 79 2:39:03 MIGO ODENA, JAUME BICIPARK REUS Llarg Diploma
120 56 2:39:19 NAVARRO OLIVER, JOSE LUIS 00 SENSE CLUB Llarg Diploma
121 55 2:41:04 GINOVART FUSTER, MARC CLUB BTT SALOU Llarg Diploma
122 39 2:42:57 AMOROS CASANOVAS, RAMON 00 SENSE CLUB Llarg Diploma
123 45 2:42:59 PASCUAL GINOVART, EDUARD 00 SENSE CLUB Llarg Diploma
124 62 2:43:04 BLANCO ANDUJAR, EMILIO BTT REUS TEAM Llarg Diploma
125 274 2:43:28 FERRATE MARTI, PERE 00 SENSE CLUB Llarg Diploma
126 210 2:43:32 FERRE QUIXALOS, RICARD LA MOLETA CLUB CICLISTA BTT Llarg Diploma
127 190 2:46:39 CARREÑO VILCHEZ, JAVI 00 SENSE CLUB Llarg Diploma
128 41 2:47:03 BRULL I LLEO, FERRAN BTT TIVISSA Llarg Diploma
129 50 2:47:10 MENDEZ ALONSO, ANGEL BTT TIVISSA Llarg Diploma
130 69 2:48:41 CLEMENTE CRESPO, JAVIER BTT REUS TEAM Llarg Diploma
131 10 2:48:43 MERINO COSTA, XAVIER CC ABRERA Llarg Diploma
132 282 2:48:46 ARCE MARTINEZ, XAVIER  BTT VALLS ALT CAMP Llarg Diploma
133 153 2:51:01 BALAGUE FERRATE, FRANCESC CC MORELL Llarg Diploma
134 2 2:51:06 MESTRE JUNCOSA, RAFEL CC PRATDIP - L'ANJUBA Llarg Diploma
135 31 2:51:09 CALDWELL, ADRIAN 00 SENSE CLUB Llarg Diploma
136 277 2:53:33 RIVERA MUÑOZ, JOAN 00 SENSE CLUB Llarg Diploma
137 146 2:53:59 ANGLADA MORON, XAVIER MORA LA NOVA,AGRUP.CICLOTURIST Llarg Diploma
138 197 2:54:08 GARCIA GUILLEN, YOLANDA PEÑA GUARA Llarg Diploma
139 110 2:54:19 BRIANSO ESCOFET, LLUIS 00 SENSE CLUB Llarg Diploma
140 156 2:54:40 BORDAS GAVALDA, EDUARD 00 SENSE CLUB Llarg Diploma
141 44 2:55:00 MILAN GONZALEZ, TONI 00 SENSE CLUB Llarg Diploma
142 14 2:55:11 BELENGUER OTEIZA, MIGUEL ANGEL 00 SENSE CLUB Llarg Diploma
143 30 2:57:45 PENALBA SERRA, ENRIC 00 SENSE CLUB Llarg Diploma
144 52 2:58:33 SOREA, NELU 00 SENSE CLUB Llarg Diploma
145 29 2:58:45 DURAN MARTINEZ, JOSE LUIS 00 SENSE CLUB Llarg Diploma
146 155 2:59:00 VARGAS BRAVO, MANUEL TOCINOS A PEDALES Llarg Diploma
147 81 3:00:34 BOGDANOV HRISTOV, DIMITAR 00 SENSE CLUB Llarg Diploma
148 231 3:00:49 SARROCA SOLE, JOSEP FRANCESC PC RIBERA D'EBRE Llarg Diploma
149 232 3:00:54 VINAIXA GURRERA, ALBERT PC RIBERA D'EBRE Llarg Diploma
150 233 3:01:00 PALLARES MAÑE, ROGER PC RIBERA D'EBRE Llarg Diploma
151 234 3:01:05 ESCODA SERRES, JORDI PC RIBERA D'EBRE Llarg Diploma
152 85 3:03:42 SANTAMARINA SECO, RAUL RUNNBIKES Llarg Diploma
153 273 3:04:00 MIRO MAS, MARC 00 SENSE CLUB Llarg Diploma
154 80 3:10:00 VALERO COMBARROS, ALEJANDRO 00 SENSE CLUB Llarg Diploma
155 88 3:10:14 DOMINGO FORMENT, XAVIER PC CAMBRILS Llarg Diploma
156 103 3:10:17 PADRO CASABONA, JOSEP MARIA 00 SENSE CLUB Llarg Diploma
157 27 3:26:52 GOMEZ GOMEZ, JOSE LUIS TOCINOS A PEDALES Llarg Diploma
158 28 3:26:54 SERRANO GUERRA, FRANCISCO TOCINOS A PEDALES Llarg Diploma
159 98 3:28:39 DE JONG BORONAT, OEDS 00 SENSE CLUB Llarg Diploma
160 164 3:40:39 LOPEZ, VICTOR ORQRO TEAM Llarg Diploma
161 211 3:41:40 JAUMA FAGES, ANTONI 00 SENSE CLUB Llarg Diploma
162 18 3:41:41 ESCODA MARCO, JOAN PERE CC PRATDIP - L'ANJUBA Llarg Diploma

 

Pos
Dorsal
Temps
Nom Participant
Equip
Recorregut
Diploma
1 157 1:14:54 MONTESINOS ALCARRAZ, JAIME CC MIAMI Curt Diploma
2 263 1:14:59 JIMENEZ MORTE, DIDAC CC MIAMI Curt Diploma
3 199 1:15:15 SABALETE CALAHORRO, DIEGO MAXI BIKE, CLUB CICLISTA Curt Diploma
4 235 1:19:33 SEMPERE FILLARD, ERIC MAXI BIKE, CLUB CICLISTA Curt Diploma
5 206 1:24:22 BERGADA POMES, ROGER VILA BIKE´S, CLUB Curt Diploma
6 141 1:25:01 GIRALT FOLCH, CARLES ESPARTANOS TARRAGONA Curt Diploma
7 58 1:26:08 MONTERO SERRANO, ABEL BAIX CAMP Curt Diploma
8 97 1:29:21 RODRIGUEZ MENDOZA, DAVID PC CAMBRILS Curt Diploma
9 171 1:32:38 SILVA HIDALGO, ANTONIO BTT TIVISSA Curt Diploma
10 200 1:32:44 GUTIERREZ RODRIGUEZ, MANUEL MAXI BIKE, CLUB CICLISTA Curt Diploma
11 124 1:33:36 PEREZ TAIMIC, JOSE BAIX CAMP Curt Diploma
12 72 1:34:18 GIMENEZ TRABALON, JESUS 00 SENSE CLUB Curt Diploma
13 183 1:35:35 SANCHO FERNANDEZ, JOSE MIGUEL ESPARTANOS TARRAGONA Curt Diploma
14 78 1:35:39 RODRIGUEZ MENDOZA, ALBERTO PC CAMBRILS Curt Diploma
15 219 1:35:43 JOVE SENDRA, GERARD  PC CAMBRILS Curt Diploma
16 207 1:39:38 BERGADA CLARASO, RAMON BTT QUERALT Curt Diploma
17 20 1:40:03 GARCIA LOPEZ, CARLOS  00 SENSE CLUB Curt Diploma
18 102 1:40:41 RODRIGUEZ MORENO, JOSE OPEN NATURA Curt Diploma
19 136 1:41:25 CAMACHO CALERO, DANI 00 SENSE CLUB Curt Diploma
20 135 1:41:29 CAMACHO CALERO, EDU 00 SENSE CLUB Curt Diploma
21 42 1:42:17 TESOURO BARRIO, FERRAN SKI CAMPRODON, SECC BTT Curt Diploma
22 148 1:42:20 MALDONADO MARTINEZ, MIGUEL ANGEL 00 SENSE CLUB Curt Diploma
23 35 1:43:09 OLIVEROS BALLESTE, HECTOR CORBINS BIKERS Curt Diploma
24 169 1:43:12 FERRAN BOURMAN, ORIOL 00 SENSE CLUB Curt Diploma
25 91 1:45:31 PAULANO SANCHEZ, AUGUSTO 00 SENSE CLUB Curt Diploma
26 129 1:45:48 MARTI GARCIA, JOAN 00 SENSE CLUB Curt Diploma
27 114 1:46:12 KINDEM, TIM AC INDEPENDENTS Curt Diploma
28 83 1:46:31 MARINE I VIDAL, EDUARD  PC CAMBRILS Curt Diploma
29 107 1:46:33 MARINE VIDAL, ALBERT  PC CAMBRILS Curt Diploma
30 223 1:46:59 ROIGE SANS, JOSEP MARIA CC SELVATA Curt Diploma
31 241 1:48:00 JIMENEZ MORALES, ANTONIO 00 SENSE CLUB Curt Diploma
32 266 1:48:26 BARRIGA SANCHEZ, MANOLO PC CAMBRILS Curt Diploma
33 173 1:48:29 MENDOZA JURADO, JOSE PC CAMBRILS Curt Diploma
34 269 1:49:32 ESCODA ROCA, JOSEP JOAN CB RIUDECOLS Curt Diploma
35 194 1:49:38 MARIN ARGANY, DAVID 00 SENSE CLUB Curt Diploma
36 142 1:49:43 VILLAROYA GALLART, JOSEP DANIEL BTT URBA Curt Diploma
37 61 1:49:44 RIUS FRANCISCO, EDUARD 00 SENSE CLUB Curt Diploma
38 189 1:49:49 ARIAS CASTELLVI, ANDRES 00 SENSE CLUB Curt Diploma
39 125 1:50:25 GARRETA VALLVERDU, SANTI BTT URBA Curt Diploma
40 59 1:50:34 DALMAU MONTAGUT, XAVIER 00 SENSE CLUB Curt Diploma
41 245 1:50:38 AUDI ARASA, RODRI MONTBIKE CLUB BTT Curt Diploma
42 149 1:51:42 CRUZ CASARES, CLAUDIO 00 SENSE CLUB Curt Diploma
43 195 1:51:49 FALCATO, MERCEDES 00 SENSE CLUB Curt Diploma
44 191 1:52:00 SIERRA CLEMENTE, FRANCISCO GABRIEL PEÑA JUAN MARTINEZ OLIVER Curt Diploma
45 74 1:54:44 MERINO GIL, ALEXIS 00 SENSE CLUB Curt Diploma
46 176 1:57:13 VIDAL VIDAL, ARNAU 00 SENSE CLUB Curt Diploma
47 175 1:59:08 CASAGRAN GARCIA, CRISTIAN 00 SENSE CLUB Curt Diploma
48 180 1:59:15 ROMERO HERRERA, TONI PROMOEVENTS, CLUB CICLISTA ESP Curt Diploma
49 174 1:59:19 CASAGRAN GARCIA, JORDI 00 SENSE CLUB Curt Diploma
50 177 1:59:25 FERNANDEZ VIÑAS, FELIPE  CC A PLATO Curt Diploma
51 272 1:59:30 BRUNET GAVALDA, ANDREA LA MOLETA CLUB CICLISTA BTT Curt Diploma
52 13 1:59:41 SASTRE ESCODA, RUBEN  CC PRATDIP - L'ANJUBA Curt Diploma
53 84 1:59:43 MARINE TARES, JORDI PC CAMBRILS Curt Diploma
54 53 2:00:43 SUVAC, BOGDAN 1529 RIUDOMS SC AA Curt Diploma
55 96 2:01:17 GAVIRA GALBAN, JOSE  CENTRE EX. SERRES MESTRAL Curt Diploma
56 87 2:01:28 VEIGA CAMPOS, JOSE LUIS 00 SENSE CLUB Curt Diploma
57 113 2:01:35 FARNOS MARSAL, JOSE MARIA CC A PLATO Curt Diploma
58 251 2:01:37 URBAIN, JULIAN 00 SENSE CLUB Curt Diploma
59 253 2:01:39 RUIZ ENGRA, JUAN CARLOS 00 SENSE CLUB Curt Diploma
60 252 2:01:55 QUINTANA, J 00 SENSE CLUB Curt Diploma
61 281 2:01:57 , BUDILLON 00 SENSE CLUB Curt Diploma
62 82 2:02:23 PONS TORIJA, JOSEP MARIA 00 SENSE CLUB Curt Diploma
63 250 2:02:44 ARGILAGA MIRALLES, RAMON 00 SENSE CLUB Curt Diploma
64 90 2:03:58 MOTFOLEA, IONUT GABRIEL 00 SENSE CLUB Curt Diploma
65 254 2:04:27 CERVANTES, ROBERT 00 SENSE CLUB Curt Diploma
66 22 2:06:20 RODRIGUEZ BONILLO, JAVI 00 SENSE CLUB Curt Diploma
67 99 2:08:28 FONT GIRONA, ADRIA 00 SENSE CLUB Curt Diploma
68 209 2:09:01 SALMERON VIVANCO, SERGIO CENTRE BTT MONT-ROIG DEL CAMP Curt Diploma
69 47 2:09:04 REBOLLO PARRA, IVAN  00 SENSE CLUB Curt Diploma
70 144 2:09:29 PEREZ BALSEBRE, ANDREU ESPARTANOS TARRAGONA Curt Diploma
71 214 2:10:57 ALVAREZ CABEZAS, VICTOR AIO Curt Diploma
72 185 2:12:42 MADRID AGUILAR, JOSE 00 SENSE CLUB Curt Diploma
73 184 2:12:44 AMARE OLIVE, MARC 00 SENSE CLUB Curt Diploma
74 275 2:13:56 GALEANO BARRIGA, ESTEBAN OPEN NATURA Curt Diploma
75 119 2:14:31 TROTTET, SIMON AC INDEPENDENTS Curt Diploma
76 130 2:14:38 DEU SAEZ, JAUME  MAISONETES Curt Diploma
77 203 2:15:16 CANO DEL SOL, AIDA SEQUEREME TARRACO Curt Diploma
78 121 2:15:28 CREUS BONAN, JORDI 00 SENSE CLUB Curt Diploma
79 224 2:16:01 ROIGE TIBAS, AINA CE ARITJOL - LA SELVA DEL CAMP Curt Diploma
80 105 2:16:35 PICHACO MAR, MARCOS  CLUB ESPORTIU BTT TARRAGONA Curt Diploma
81 118 2:16:39 MULLER, CLAUDIO AC INDEPENDENTS Curt Diploma
82 170 2:16:49 BOQUE BELLA, JAUME CC MIAMI Curt Diploma
83 115 2:16:55 MANGADA LOSADA, ANTONIO AC INDEPENDENTS Curt Diploma
84 40 2:17:07 CASTEL RIBAS, DAVID CC MIAMI Curt Diploma
85 249 2:17:12 GIRONES RIUS, MIQUEL PINYO FIXO, CPC Curt Diploma
86 120 2:17:28 MARQUEZ, BENJAMIN AC INDEPENDENTS Curt Diploma
87 116 2:17:30 MARQUEZ, DOMINIQUE AC INDEPENDENTS Curt Diploma
88 117 2:17:32 MARQUEZ, PATRICK AC INDEPENDENTS Curt Diploma
89 261 2:19:07 MUNTE PUIG, PEP 00 SENSE CLUB Curt Diploma
90 259 2:19:15 BLANCH GUINJOAN, EDUARD  00 SENSE CLUB Curt Diploma
91 138 2:25:49 MATEU HUGUET, JOSEP CC PRATDIP - L'ANJUBA Curt Diploma
92 236 2:30:01 SABATE SABATE, JOSE 00 SENSE CLUB Curt Diploma
93 212 2:33:31 FONT SOLER, ALEX 00 SENSE CLUB Curt Diploma
94 242 2:38:34 COMI SANCHEZ, JORDI 00 SENSE CLUB Curt Diploma
95 260 2:42:15 ESPINOLA COLMENERO, AGUSTI 00 SENSE CLUB Curt Diploma
96 244 2:43:10 OLIVE ALABART, ALEX 00 SENSE CLUB Curt Diploma
97 188 2:43:16 CARRILLO MARCO, GERARD 00 SENSE CLUB Curt Diploma
98 49 2:45:07 CANALDES FERRAN, MANEL PC CAMBRILS Curt Diploma
99 32 2:47:33 CARMONA RODRIGUEZ, JUAN CEBOLLETOS Curt Diploma
100 21 2:50:22 CAMPMAJO CAMPILLO, JOSEP OPEN NATURA Curt Diploma
101 155 3:00:39 VARGAS BRAVO, MANUEL TOCINOS A PEDALES Curt Diploma
102 33 3:00:42 CARMONA RODRIGUEZ, JOSAN CEBOLLETOS Curt Diploma
103 26 3:02:15 SEGURA TOMAS, ANTONIO TOCINOS A PEDALES Curt Diploma
104 43 3:02:18 ROVIRA ESCRIVA, JOSEP CC PRATDIP - L'ANJUBA Curt Diploma

 

Al llistat surten els participants que han acabat la marxa.